Video! FC PETROCUB TINERET – FC MILSAMI TINERET

Astăzi pe stadionul din Sărata-Galbenă s-a jucat meciul de fotbal între FC Petrocub Tineret și FC Milsami Tineret. După prima repriză scorul a fost de 1:0 pentru FC Petrocub, un gol marcat de Dan Pîslă în minutul 43. A doua repriză sa dat mai greu pentru FC Petrocub, iar scorul a fost egalat de FC Milsami. Meciul s-a încheiat la scorul de 1:1. Vă reamintim că mâine 7 aprilie, se va juca meciul între FC Petrocub Hîncești și FC Milsami Orhei, Turul II din Divizia Națională, pe stadionul municipal din Hîncești la orele 16:00. Intrarea este Gratis !

Mulțumim persoanelor care ne susțin: Alexandru Gomaniuc,Alina Sevastian,Sergiu Brăguță,Nina Cotovanu,Vlada Țoncu,Marina Dubceac,Alexandru Botnari.Alina Ochișor,Familia Panfil. Doina,Crina Ciobanu,Alina Vivat,Rodjero Svetlana,Luminița Smoleanic,Ion,Doina,Ana Cichi,Marianna Cociu,Nicolae și Cristina Iusco,MY KL,Marina Grițuc.Ion Panfil.

Apreciază Munca Noastră !Susține echipa hn24 Fii Șeful Nostru !